TIOGA dlažba Noce 20x60 (1,08m2)
Kód: TGA003Detailní popis produktu

Použití glazovaných dlaždic podle otěruvzdornosti:
Stupeň PEI III. – určen pro podlahy vystavené častějšímu znečištění (např. v bytech a v rodinných domech, s výjimkou vstupů; určen pro předsíně, lodžie, balkony, chodby, kuchyně bytů, hotelové pokoje, sanitární a terapeutické místnosti v nemocnicích)

Hodnota protiskluzu
Je stanovena skluzem na nakloněné rovině a schválena ve většině zemí. Dle úhlu skluzu se řadí do pěti tříd s vhodností použití pro konkrétní prostory pro bezpečný pohyb osob.
R9: Úhel skluzu od 6° do 10°
Vhodné pro vnitřní prostory, schodiště, chodby, jídelny, kanceláře.

Matný povrch
Matná glazura dlaždice.

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).

Dlažba
Dlaždice vhodná pro pokládku na podlahu (= jako dlažba), zároveň lze použít i pro obklad stěn.
| Značka | NAVARTI |
|---|---|
| Série | TIOGA |
| Rozměr | 20x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Otěruvzdornost | PEI III |
| Hodnota protiskluzu | R9 |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 1.0800 m2 |
| Počet ks v balení | 9 |
| Hmotnost | 19.5200 kg |
| EAN | 8429991609061 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevodekor |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.52 kg |
| EAN: | 8429991609061 |
| Otěruvzdornost: | PEI III |
| Použití: | Obklad;Dlažba |
| Povrch: | Mat |
| Počet ks v balení: | 9 |
| Materiál: | Keramika |
| Balení obsahuje: | 1.08m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Hodnota protiskluzu: | R9 |
| Série: | TIOGA |
| Série ID: | series.226516575193703 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
