TIBERA L rohová stojící vana, 150x75cm, bílá
Kód: E1047Detailní popis produktu
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 150x58x75 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 580 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Nosnost | 300.0000 kg |
| Balení obsahuje | Výpust, Sifon, Stavitelné nožičky |
| Hmotnost | 56.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913979149 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany levé |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 56 kg |
| EAN: | 8590913979149 |
| Šířka: | 750mm |
| Výška: | 580mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Asymetrické |
| Instalace: | Samostojná |
| Průměr odpadu: | 50mm |
| Objem: | 255l |
| Délka: | 1500mm |
| Materiál: | Akrylát |
| Záruka: | 2 roky |
| Nosnost: | 300kg |
| Balení obsahuje: | Výpust;Sifon;Stavitelné nožičky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
