THRON KOMPONENT čtvrtkruhová sprchová zástěna 900x900mm, čiré sklo, levá
Kód: TL2690BLDetailní popis produktu
Pouze komponent, nelze instalovat samostatně.THRON - oblíbený design posuvných zástěn s minimalistickými pohledovými koly, která zajišťují tichý a lehký pohyb masivních skleněných dveří z čirého skla. Úchyty pojezdných kol v hranatém nebo kulatém provedení výrazně mění celkový vzhled dveří.
Celková charakteristika sprchových zástěn série THRON:
- Čiré bezpečnostní sklo o síle 8 mm
- Oboustranná povrchová úprava ANTIDROP zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
- Horní pojezdová ložisková kola zaručují bezvadný chod na mnoho let
- Design kol a úchytů skla v hranatém SQUARE nebo kulatém ROUND provedení
- Výška 2000 mm
- Rozstřiku vody zabraňuje prahová lišta s PVC těsněním
- Sklo dveří je volně zavěšené bez spodního vodícího profilu
- 10 mm vysoká přetoková lišta umožňuje téměř bezbariérový vstup
K čištění skel doporučujeme ASC čistící a ochranný prostředek, 94000.

Úchyty a krytky pojezdových kol
v hranatém SQUARE...
v hranatém SQUARE...

... nebo kulatém ROUND provedení.

Pryžový doraz pro tlumené otevírání dveří.

Těsnost mezi dveřmi a boční stěnou
zajišťuje magnetické těsnění nalepené na skle.
zajišťuje magnetické těsnění nalepené na skle.

Přetoková lišta s PVC těsněním brání
rozstřiku vody mimo sprchový kout.
rozstřiku vody mimo sprchový kout.

Dveře lze vyklopit pro pohodlné čištění skel.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | THRON |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost | 26.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913117473 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 8590913117473 |
| Balení: | 2ks |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | THRON |
| Série ID: | series.195339407596537 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
