THIN umyvadlo na desku, Rockstone, Ø 38 cm, agila/bílá mat
Kód: WN548-43Detailní popis produktu
Umyvadla THIN, vyrobená ze Solid Surface - Rockstone materiálu, s ultratenkou stěnou a neobvykle matným povrchem se stanou originální ozdobou každé koupelny.
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THIN |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x14,2 cm |
| Průměr | 380 mm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá/Hnědá |
| Materiál | Solid Surface |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981722 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8590913981722 |
| Průměr: | 380mm |
| Šířka: | 380mm |
| Výška: | 142mm |
| Hloubka: | 380mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Solid Surface |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| 3D model: | ANO |
| Série: | THIN |
| Série ID: | series.133500468461631 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
