THE NEW YORKER WC mísa stojící pro vysokou nádržku, 36,5x60cm, spodní/zadní odpad, bílá
Kód: 561801-1Detailní popis produktu
Kolekce THE NEW YORKER od výrobce KERASAN, navržená Alessandrem Paolellim, představuje moderní pojetí industriálního stylu. Pro ni je typický zakřivený okraj keramiky, výrazné linie a precizně promyšlené proporce. Charakter celé řady podtrhuje kovová konstrukce pod umyvadlo v černé nebo chromové úpravě, která vytváří výrazný kontrast a dodává koupelně architektonicky jednotný výraz.
Díky široké nabídce velikostí, tvarů a doplňků umožňuje série vytvořit ucelené řešení pro různé typy projektů od menších koupelen po prostorné interiéry. K dispozici jsou umyvadla včetně volně stojících variant, WC mísy, bidety, konstrukce i další příslušenství, které společně podporují jednotný design celého prostoru. Volně stojící umyvadlo zvýrazní industriální charakter kolekce a přináší moderněji působící prvek do prostoru. Ideální je kombinace se stojícím WC a skrytým splachovacím systémem, které podpoří celkově lehký a harmonický vzhled koupelny.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | THE NEW YORKER |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 36,5x43x60 cm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 430 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost | 29.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojící WC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Šířka: | 365mm |
| Výška: | 430mm |
| Hloubka: | 600mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Klasik |
| Ostatní: | Odpad spodní;Odpad zadní;Skryté uchycení |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Standard |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| 3D model: | ANO |
| Série: | THE NEW YORKER |
| Série ID: | series.264677359616559 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
