Teleskopická rozpěrná tyč 118-215cm, černá
Kód: 4061BDetailní popis produktu
Kvalitní český výrobek| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 118-215 cm |
| Průměr | 22 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Instalace | Rozpěrná |
| Hmotnost | 0.4640 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913998805 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyče na sprchové závěsy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8590913998805 |
| Průměr: | 22mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Rozpěrná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
