TECMI sprchová vanička z litého mramoru, čtverec 70x70cm, bílá
Kód: PQ007Detailní popis produktu
- Nosnost: 150 kg
- Vaničky jsou dodávány bez nožiček
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | TECMI |
| Rozměr | 70x70x3 cm |
| Délka | 700 mm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost | 26.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913116636 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 26 kg |
| EAN: | 8590913116636 |
| Šířka: | 700mm |
| Výška: | 30mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Čtvercové |
| Průměr odpadu: | 90mm |
| Délka: | 700mm |
| Materiál: | Litý mramor |
| Záruka: | 2 roky |
| Reliéf (povrch) dna: | Hladký |
| Série: | TECMI |
| Série ID: | series.188235531689065 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
