TECHLAM STEEL CORTEN 300X100, 5MM
Kód: T-SC1Detailní popis produktu
Techlam® představuje nové řešení keramických obkladů. Díky svému velkému formátu a minimální tloušťce 5 mm tvoří revoluci v odvětví dekorace a architektury. Při zachování vlastností slinuté dlažby zaručuje téměř nulovou nasákavost, odolnost proti poškrábání a otěru. Techlam® je synonymem kvality, elegance a sofistikovanosti. Nabízí paletu barev a estetické možnosti, díky kterým je tento obklad univerzální, schopný uspokojit i ty nejnáročnější architektonické a dekorativní potřeby, a to jak v novostavbách, tak i při rekonstrukcích.
Desky lze dodat i v jiných rozměrech. V případě požadavku jiného formátu nás kontaktujte.
Upozornění: U těchto desek je nutné zajistit si vlastní přepravu (sklad Zdiby - zákazník).

Obklad
Dlaždice lze použít pouze k aplikaci na stěny (= jako obkládačka).

Dlažba
Dlaždice vhodná pro pokládku na podlahu (= jako dlažba), zároveň lze použít i pro obklad stěn.
| Značka | LEVANTINA |
|---|---|
| Série | XL SIZE Techlam® |
| Rozměr | 300x100 cm |
| Materiál | Keramika |
| Použití | Obklad, Dlažba |
| Balení obsahuje | 3.0000 m2 |
| Počet ks v balení | 1 |
| Tloušťka | 5.00 mm |
| Hmotnost | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| Taric | 69072100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlažba |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 42 kg |
| Balení: | 1ks |
| Použití: | Obklad;Dlažba |
| Počet ks v balení: | 1 |
| Materiál: | Keramika |
| Tloušťka: | 5mm |
| Balení obsahuje: | 3m<sup>2</sup> |
| Záruka: | 2 roky |
| Série: | XL SIZE Techlam® |
| Série ID: | series.137877040136282 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
