TATAMI koš na prádlo 35,5x63x35,5cm, černá/bílá
Kód: TA3814BDetailní popis produktu
- Praktická ucha pro uchycení koše
- Vyjímatelný vnitřní textilní vak
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 355x630x355 mm |
| Šířka | 335 mm |
| Výška | 630 mm |
| Hloubka | 355 mm |
| Objem | 68.00 l |
| Barva | Černá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Prádelní koš |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 1.8300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341275276 |
| Taric | 94038200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prádelní koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 8003341275276 |
| Šířka: | 335mm |
| Výška: | 630mm |
| Hloubka: | 355mm |
| Balení: | 1ks |
| Objem: | 68l |
| Materiál: | Bambus |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Prádelní koš |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
