TARANT betonové umyvadlo včetně výpusti, 58x36cm, bílý pískovec
Kód: AR472Detailní popis produktu
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58x36 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 6.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972607 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 6.96 kg |
| EAN: | 8590913972607 |
| Šířka: | 580mm |
| Hloubka: | 460mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Beton |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Obdélník |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení obsahuje: | Výpust |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
