Svislé těsnění pro sklo 8mm, 2000mm, černá
Kód: NDRL02BDetailní popis produktu
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost | 0.1200 kg |
| EAN | 8590913972836 |
| Taric | 40169300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svislé těsnění pro sprchové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590913972836 |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
