Svislé těsnění mezi skla 6mm, délka 2000mm
Kód: NDGN07Detailní popis produktu
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost | 0.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971396 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svislé těsnění pro sprchové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8590913971396 |
| Balení: | 1ks |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
