Sušák ručníků na otopná tělesa 46cm rovný, černá mat
Kód: IDR-50BDetailní popis produktu
Vhodný pro instalaci na rovná otopná tělesa od šířky 60 cm.
Instalace pomocí přiloženého INBUS klíče.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 460x100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Hmotnost | 0.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123542 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky ručníků a háčky na koupelnové otopné žebříky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8590913123542 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
