STELLA keramické umyvadlo 90x46,5cm, bílá
Kód: 10ST50090Detailní popis produktu
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90x46,5 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Hloubka | 465 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687036068 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasická umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9 kg |
| EAN: | 8697687036068 |
| Šířka: | 900mm |
| Hloubka: | 465mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Retro |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Nástěnná-šrouby;Do nábytku |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
