SQUID nábytkový sifon šetřící místo, 5/4", odpad 32mm, bílá
Kód: 151.033.0Detailní popis produktu
Šetřící místo
Jedná se o systém, kde trubka těsně pod umyvadlem odvede vodu ke zdi a teprve tam ji odvádí svisle dolů. Toto řešení je vhodné například do koupelnového nábytku, kdy sifon nebrání využití police/zásuvky, pro umyvadla s policí nebo k umyvadlům pro tělesně handicapované.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Výbava | Šetřící místo |
| Hmotnost | 0.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997013 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8590913997013 |
| Balení: | 1ks |
| Výbava: | Šetřící místo |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 32mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
