Sprchový závěs 180x180cm, polyester, eucalyptus
Kód: ZP015Související produkty
Detailní popis produktu
- Nepropustný
- Lze prát v pračce do 40 °C
- Žehlení na nízkou teplotu
- Zesílené otvory pro závěsné kroužky, kroužky jsou součástí balení
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 180x180 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 1800 mm |
| Barva | Bílá se vzorem |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Sprchový závěs |
| Balení obsahuje | Závěsné kroužky |
| Hmotnost | 0.4020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913969133 |
| Taric | 63031200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové závěsy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590913969133 |
| Šířka: | 1800mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 1800mm |
| Materiál: | Textilní |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sprchový závěs |
| Balení obsahuje: | Závěsné kroužky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
