Sprchové ramínko kulaté, 400mm, měď mat
Kód: BR521Detailní popis produktu
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr | 55 mm |
| Délka | 400 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 0.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122255 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchová ramínka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8590913122255 |
| Průměr: | 55mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 400mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Ostatní: | PVD povrchová úprava |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
