Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, černá mat
Kód: TQ043BDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 404 mm |
| Šířka | 64 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hloubka | 404 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913119125 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchová ramínka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.45 kg |
| EAN: | 8590913119125 |
| Šířka: | 64mm |
| Výška: | 64mm |
| Hloubka: | 404mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 404mm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
