Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, zlato mat
Kód: SC019Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 700 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 25 mm |
| Hmotnost | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123665 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové tyče a soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913123665 |
| Výška: | 700mm |
| Hloubka: | 83mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Tvar: | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 25 mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
