Sprchová souprava hranatá, posuvný držák 680mm, chrom
Kód: SC815Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 680 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | 30x15 mm |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost | 1.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997143 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové tyče a soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 8590913997143 |
| Výška: | 680mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | ABS/nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Jedna funkce;Sprcha + držák + hadice 150 cm;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Hranaté |
| Rozměr průřezu tyče: | 30x15 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
