Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, zlato mat
Kód: SC715GBDetailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 708 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | ABS/nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 22 mm |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost | 1.4120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997181 |
| Taric | 84248970 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové tyče a soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.41 kg |
| EAN: | 8590913997181 |
| Výška: | 708mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | ABS/nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Více funkcí;Sprcha + držák + hadice 150 cm;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť;Masáž;Déšť/Masáž |
| Tvar: | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 22 mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
