Sprchová souprava, posuvný držák, 800mm, zlato mat
Kód: SC716GDetailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Výška | 800 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 19 mm |
| Ostatní | Jedna funkce, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost | 1.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123771 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové tyče a soupravy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.23 kg |
| EAN: | 8590913123771 |
| Výška: | 800mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Jedna funkce;Sprcha + držák + hadice 150 cm;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Tvar: | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 19 mm |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
