Sprchová souprava, 4 režimy sprchování, silikon trysky, pevný držák, hadice 1500mm, černá mat
Kód: 1204-61BDetailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 102 mm |
| Výška | 244 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž, Aqua stop (dočasné zastavení vody) |
| Ostatní | Více funkcí, Sprcha + držák + hadice 150 cm, AntiCalc |
| Hmotnost | 0.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111778 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ruční sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8590913111778 |
| Šířka: | 102mm |
| Výška: | 244mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Ostatní: | Více funkcí;Sprcha + držák + hadice 150 cm;AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť;Masáž;Déšť/Masáž;Aqua stop (dočasné zastavení vody) |
| Tvar: | Kruhové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
