Spodní těsnění na dveře, sklo 6mm, 1000mm, černá
Kód: NDAQ6014B-01-2021Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost | 0.1800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913990984 |
| Taric | 40169300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spodní těsnění pro sprchové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590913990984 |
| Balení: | 1ks |
| Tloušťka skla: | 6mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
