SPITZA sprchová zástěna WALK-IN, 1100mm, matné sklo
Kód: 750.112.1Detailní popis produktu
Celková charakteristika sprchových zástěn série SPITZA:
- Walk-In zástěny v šířkách 800 až 1200 mm
- Bezpečnostní sklo o síle 8 mm v čirém a matném provedení
- Povrchová úprava skel Nano coating zabraňuje usazování vodního kamene a usnadňuje čištění
- Stěnové profily s tolerancí 15 mm usnadňují stabilní montáž zástěn, instalace je možná na dlažbu nebo sprchovou vaničku
- Stěnový profil z leštěného hliníku
- Kolmá vzpěra v chromovém provedení o délce 1380 mm součástí balení
- Vzpěru lze zkrátit na požadovaný rozměr
- Variabilní provedení L/R
- Výška 2000 mm
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | SPITZA |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Balení obsahuje | Vzpěra |
| Hmotnost | 47.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117152 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bezdveřové sprchové zástěny walk-in jednostěnné pevné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 47 kg |
| EAN: | 8590913117152 |
| Šířka: | 1100mm |
| Výška: | 2000mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně: | Matné sklo |
| Tloušťka skla: | 8mm |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Vzpěra |
| Série: | SPITZA |
| Série ID: | series.206343113802071 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
