SPAZIA závěsná WC mísa 34x53cm, bílá
Kód: NP505Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 34x37,5x53 cm |
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Hranaté |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost | 20.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsné WC mísy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.6 kg |
| EAN: | 8590913122514 |
| Šířka: | 340mm |
| Výška: | 375mm |
| Hloubka: | 530mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Hranaté |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Standard |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
