SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, měď mat
Kód: 1208-21Detailní popis produktu
Anti-twist systém
Systém, který zabraňuje přetočení. Je ukryt v kónusu hadice a zabraňuje jejímu překroucení.
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 1500 mm |
| Barva | Měď mat |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Klasická |
| Ostatní | Anti-twist systém, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost | 0.2110 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122286 |
| Taric | 39173300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice, průchodky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8590913122286 |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 1500mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Klasická |
| Ostatní: | Anti-twist systém;PVD povrchová úprava |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
