SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 120cm, gun metal
Kód: 1208-10GMDetailní popis produktu
Anti-twist systém
Systém, který zabraňuje přetočení. Je ukryt v kónusu hadice a zabraňuje jejímu překroucení.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Délka | 1200 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Klasická |
| Ostatní | Anti-twist systém |
| Hmotnost | 0.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913981661 |
| Taric | 39173900 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice, průchodky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 8590913981661 |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 1200mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Klasická |
| Ostatní: | Anti-twist systém |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
