Směšovací kartuše 35mm, nízká
Kód: 521702Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost | 0.0609 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973307 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartuše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8590913973307 |
| Balení: | 1ks |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
