SMART police do sprchy závěsná, na baterii, 300x375x120 mm, zlato mat
Kód: 248988Detailní popis produktu
Se sérií SMART budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete. Doplňky jsou vyrobeny z materiálů, u kterých je zaručeno, že budou dlouhodobě sloužit k plné spokojenosti uživatele. Prodloužená záruka je toho důkazem. Ať již při večerním sprchování nebo při ranní hygieně, drátěné doplňky SMART vždy dobře poslouží.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 300x375x120 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost | 0.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341340806 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a poličky na sprchové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8003341340806 |
| Šířka: | 300mm |
| Výška: | 375mm |
| Hloubka: | 120mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: závěsná |
| Instalace: | Závěsná |
| Tvar: | Drátěné |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SMART |
| Série ID: | series.133500468461913 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
