SLIM nástěnná hlavová sprcha s kaskádou, 250x550mm, nerez lesk
Kód: MS747Detailní popis produktu
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 2 cesty |
| Funkce sprchy | Déšť, Kaskáda |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost | 4.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111594 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavové sprchy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 8590913111594 |
| Šířka: | 250mm |
| Hloubka: | 550mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | 2 cesty |
| Ostatní: | AntiCalc |
| Funkce sprchy: | Déšť;Kaskáda |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
