SKYLLA nástěnná stojící vana litý mramor 170x75x60cm, bílá
Kód: 72430Detailní popis produktu
Standardně je vana dodávána v bílé barvě. Lze objednat:
- Varianta vnitřní strana barva RAL: příplatek 30 %
- Varianta vnější strana barva RAL: příplatek 30 %
- Varianta celobarevné provedení v barvě RAL: příplatek 30 %
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 169x75x60 cm |
| Délka | 1690 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 300.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Hmotnost | 226.0983 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729075578 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnné vany |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 226.1 kg |
| EAN: | 8590729075578 |
| Šířka: | 750mm |
| Výška: | 600mm |
| Balení: | 1ks |
| Tvar: | Nástěnné |
| Instalace: | Samostojná |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Objem: | 300l |
| Délka: | 1690mm |
| Materiál: | Litý mramor |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
