SKA konzole pod umyvadlo/desku 140x22x51cm, černá mat
Kód: SKA840Detailní popis produktu
- Součástí balení jsou kotevní šrouby do zdi a krytky v barvě konstrukce.
Industriální styl nic nepředstírá. Je jednoduchý, minimalistický, mívá ostré hrany a přímé linie. Své uplatnění zde nachází především kovové prvky ve své původní neuhlazené podobě. Nejčastěji se setkáváme s kontrastem bílé a černé barvy. Tento styl je inspirován starými průmyslovými halami a ukazuje jednoduchou krásu, která se ukrývá za obnaženými trubkami a kovovými konstrukcemi, jakými jsou i konstrukce série SKA.
Standardně dodáváme konstrukce v bílé a černé barvě, v matném provedení.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SKA Industrial |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 140x22x51 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 510 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost | 7.8100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913125256 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzole pod umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.81 kg |
| EAN: | 8590913125256 |
| Šířka: | 1400mm |
| Výška: | 220mm |
| Hloubka: | 510mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| 3D model: | ANO |
| Série: | SKA Industrial |
| Série ID: | series.133500468461714 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
