SINTESI keramické umyvadlo na desku, 60x40cm, bílá
Kód: 10SI65060Detailní popis produktu
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x12x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| Hmotnost | 9.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687051504 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla na desku |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.3 kg |
| EAN: | 8697687051504 |
| Šířka: | 600mm |
| Výška: | 120mm |
| Hloubka: | 400mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | NE |
| Tvar: | Ovál/Elipsa |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| Instalace: | K postavení |
| Balení neobsahuje: | Výpust |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
