SIMPLE LINE WC štětka hranatá, černá mat
Kód: GA1210BDetailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 112x390x112 mm |
| Šířka | 112 mm |
| Výška | 390 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.6400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997457 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| EAN: | 8590913997457 |
| Šířka: | 112mm |
| Výška: | 390mm |
| Hloubka: | 112mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Hranaté |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
