SIMPLE LINE odpadkový koš obdélníkový 5l, bílá mat
Kód: GAQ005WDetailní popis produktu
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SIMPLE LINE |
| Rozměr | 140x300x367 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hloubka | 367 mm |
| Objem | 5.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost | 1.3120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997440 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hranaté odpadkové koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.31 kg |
| EAN: | 8590913997440 |
| Šířka: | 140mm |
| Výška: | 300mm |
| Hloubka: | 367mm |
| Balení: | 1ks |
| Objem: | 5l |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš do 6 litrů |
| Instalace: | Na postavení |
| Výbava: | Pedálové koše;Vnitřní nádoba |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | SIMPLE LINE |
| Série ID: | series.173035642421639 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
