SIMPLE LINE odpadkový koš kulatý 3l, černá mat
Kód: 26103Detailní popis produktu
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SIMPLE LINE |
| Rozměr | 168x240x245 mm |
| Průměr | 168 mm |
| Šířka | 168 mm |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 245 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost | 0.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997365 |
| Taric | 73239300 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhové odpadkové koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8590913997365 |
| Průměr: | 168mm |
| Šířka: | 168mm |
| Výška: | 240mm |
| Hloubka: | 245mm |
| Balení: | 1ks |
| Objem: | 3l |
| Materiál: | Ocel |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš do 6 litrů |
| Instalace: | Na postavení |
| Výbava: | Pedálové koše;Vnitřní nádoba |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SIMPLE LINE |
| Série ID: | series.173035642421639 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
