SIGMA SIMPLY stěnový profil
Kód: NDGS03Detailní popis produktu
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Výška | 1900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Hmotnost | 2.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983870 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství ke sprchovým zástěnám |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 2.3 kg |
| EAN: | 8590913983870 |
| Výška: | 1900mm |
| Balení: | 1ks |
| Barva profilu: | Chrom - Leštěný hliník |
| Záruka: | 3 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
