Sifon pro urinál, skrytý odpad s kloubem, DN50, plast
Kód: 191.701.0Detailní popis produktu
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Hmotnost | 0.1900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913977268 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Urinálové sifony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8590913977268 |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 50mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
