SHIPRA keramické umyvadlo zápustné, průměr 46cm, bílá
Kód: NP564Související produkty
Detailní popis produktu
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 46x17 cm |
| Průměr | 460 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Zápustné |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost | 7.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913122545 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zápustná umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.1 kg |
| EAN: | 8590913122545 |
| Průměr: | 460mm |
| Šířka: | 460mm |
| Výška: | 170mm |
| Hloubka: | 460mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | 1 otvor |
| Přepad: | ANO |
| Tvar: | Kruh |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Zápustné umyvadlo |
| Instalace: | Zápustné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
