SHEJLA WC štětka na postavení, modrá
Kód: SJ3305Detailní popis produktu
- Ručně barveno, každý kus je originálem.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHEJLA |
| Rozměr | 130x410 mm |
| Průměr | 130 mm |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 1.0830 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341331514 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| EAN: | 8003341331514 |
| Průměr: | 130mm |
| Šířka: | 130mm |
| Výška: | 410mm |
| Hloubka: | 130mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SHEJLA |
| Série ID: | series.238155936564942 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
