SHEJLA mýdlenka na postavení, modrá
Kód: SJ1105Detailní popis produktu
- Ručně barveno, každý kus je originálem.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHEJLA |
| Rozměr | 122x30 mm |
| Průměr | 122 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 122 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341331521 |
| Taric | 69120081 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.29 kg |
| EAN: | 8003341331521 |
| Průměr: | 122mm |
| Šířka: | 122mm |
| Výška: | 30mm |
| Hloubka: | 122mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SHEJLA |
| Série ID: | series.238155936564942 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
