SHEJLA dávkovač mýdla na postavení, modrá
Kód: SJ8005Detailní popis produktu
- Ručně barveno, každý kus je originálem.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHEJLA |
| Rozměr | 100x155 mm |
| Průměr | 100 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Hmotnost | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341331507 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8003341331507 |
| Průměr: | 100mm |
| Šířka: | 100mm |
| Výška: | 155mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Keramika |
| Objem dávkovače: | 500ml |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dávkovač mýdla |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SHEJLA |
| Série ID: | series.238155936564942 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
