SHARON sklenka na postavení, šedá
Kód: SH9808Detailní popis produktu
Hledáte jednoduché, odolné a přitom hezké koupelnové doplňky? Pak se zaměřte na sérii SHARON. Z nabídky třech barevných variant si jistě vyberete.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 70x118 mm |
| Průměr | 70 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 118 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.0510 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341324196 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleničky, držáky na zubní kartáčky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8003341324196 |
| Průměr: | 70mm |
| Šířka: | 70mm |
| Výška: | 118mm |
| Hloubka: | 70mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SHARON |
| Série ID: | series.228621109171053 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
