SHARON police do sprchy závěsná, plast, černá
Kód: SH8455BDetailní popis produktu
Díky mřížkovanému dnu a otočnému závěsu je praktická do sprchového koutu na odložení různých nezbytností, které potřebujete mít ve sprše po ruce. Jako organizér ji můžete využít i kdekoli jinde od koupelny po chodbu pro odložení různých drobností.
Hledáte jednoduché, odolné a přitom hezké koupelnové doplňky? Pak se zaměřte na sérii SHARON. Z nabídky třech barevných variant si jistě vyberete.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 229x216x60 mm |
| Délka | 229 mm |
| Šířka | 229 mm |
| Výška | 216 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: závěsná |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost | 0.1150 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128950 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a poličky na sprchové zástěny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8590913128950 |
| Šířka: | 229mm |
| Výška: | 216mm |
| Hloubka: | 60mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 229mm |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: závěsná |
| Instalace: | Závěsná |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SHARON |
| Série ID: | series.228621109171053 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
