SHARON odpadkový koš 3l, plast ABS, šedá
Kód: SH0908Detailní popis produktu
Hledáte jednoduché, odolné a přitom hezké koupelnové doplňky? Pak se zaměřte na sérii SHARON. Z nabídky třech barevných variant si jistě vyberete.
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 158x254x195 mm |
| Šířka | 158 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Objem | 3.00 l |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Na postavení |
| Výbava | Pedálové koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost | 0.2550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341328149 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kruhové odpadkové koše |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8003341328149 |
| Šířka: | 158mm |
| Výška: | 254mm |
| Hloubka: | 195mm |
| Balení: | 1ks |
| Objem: | 3l |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Koš do 6 litrů |
| Instalace: | Na postavení |
| Výbava: | Pedálové koše;Vnitřní nádoba |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SHARON |
| Série ID: | series.228621109171053 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
