SHARON mýdlenka na postavení, bílá
Kód: SH1102Detailní popis produktu
Hledáte jednoduché, odolné a přitom hezké koupelnové doplňky? Pak se zaměřte na sérii SHARON. Z nabídky třech barevných variant si jistě vyberete.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SHARON |
| Rozměr | 123x21x82 mm |
| Šířka | 123 mm |
| Výška | 21 mm |
| Hloubka | 82 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost | 0.0280 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341324998 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky na postavení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8003341324998 |
| Šířka: | 123mm |
| Výška: | 21mm |
| Hloubka: | 82mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Plast |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Mýdlenka |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Kruhové |
| Série: | SHARON |
| Série ID: | series.228621109171053 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
