SERAPA LED svítidlo 5W, 230V, 300x40x100mm, IP44, plast, černá mat
Kód: SA147BDetailní popis produktu
- instalace na zrcadlo, na skříňku nebo na zeď
- 230 V AC transformátor vestavěný v těle svítidla
- CRI: ≥80
ABS
Akrylonitrilbutadienstyren (zkratka ABS) je amorfní termoplastický průmyslový kopolymer, který je odolný vůči mechanickému poškození. Tuhý, houževnatý, dle typu odolný proti nízkým i vysokým teplotám, málo nasákavý, zdravotně nezávadný. Odolný vůči poškození. V kombinaci s mosazí zaručuje dlouhou životnost.
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 300x40x100 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 5.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 300 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Hmotnost | 0.4410 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123580 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení na zrcadla a galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8590913123580 |
| Šířka: | 300mm |
| Výška: | 40mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | ABS |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 5W |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost: | 300lm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000hod. |
| Ovládání světla: | Není součástí |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
