SERAPA LED svítidlo, 9W, 230V, 600x40x100mm, IP44, hliník, černá mat
Kód: SA148BDetailní popis produktu
- instalace na zrcadlo, na skříňku nebo na zeď
- 230 V AC transformátor vestavěný v těle svítidla
- CRI: ≥ 80
Barva LED: Denní bílá
Pro určení barvy světla se používá pojem „teplota chromatičnosti“. Její hodnoty se udávají v jednotkách Kelvinů (K). Denní bílá je barva vyzařovaného světla v rozmezí 4000 - 5000 K. Toto světlo je pocitově neutrální, nejvíce připomíná denní světlo. Nezkresluje vnímání barev osvětlených předmětů, proto je vhodné do obytných prostor, kuchyní a koupelen.

| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 600x40x100 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Typ osvětlení | LED |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 9.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 700 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Hmotnost | 0.5200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913123597 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Osvětlení na zrcadla a galerky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8590913123597 |
| Šířka: | 600mm |
| Výška: | 40mm |
| Hloubka: | 100mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Hliník |
| Stupeň krytí: | IP44 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 9W |
| Barva LED: | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost: | 700lm |
| Typ osvětlení: | LED |
| Záruka: | 2 roky |
| Životnost (LED): | 20000hod. |
| Ovládání světla: | Není součástí |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
