SECA Zrcadlo s policí 50x95cm, CU free, černá mat
Kód: 22494SDetailní popis produktu
- Police se přilepí k zrcadlu pomocí 3M pásky, která je součástí balení
- Doporučujeme zavěsit pomocí 2 samolepících úchytů pro zrcadla, kód ZS123
Ochrana proti korozi
Zrcadlo s ochranou proti korozi (neobsahuje měď).
U běžných zrcadel se po nanesení reflexní vrstvy nanese ochranná vrstva obsahující síran měďnatý. V závislosti na prostředí (typicky zvýšená vlhkost) může měď časem zhnědnout, což se projeví korozí v podobě tmavých teček až map, které se objeví při okrajích zrcadla.
Zrcadla bez obsahu mědi jsou naproti tomu vyráběna procesem chemické sedimentace, kdy se místo mědi použije speciální kovový film a následně se nanese vrstva laku pro chemickou a fyzikální ochranu. Tato zrcadla jsou 3x odolnější vůči korozi a díky absenci škodlivých chemikálií jsou navíc šetrnější pro životní prostředí.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x95 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 950 mm |
| Barva rámu | Bez rámu |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Bez úchytu, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost | 5.8220 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913116780 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla bez osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.82 kg |
| EAN: | 8590913116780 |
| Šířka: | 500mm |
| Výška: | 950mm |
| Balení: | 2ks |
| Výbava: | Bez úchytu;Ochrana proti korozi |
| Typ zrcadla: | Zrcadla s policí |
| Záruka: | 2 roky |
| Tvar: | Obdélník |
| Barva rámu: | Bez rámu |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
